Taciz İddiasına Sokak Ortasında Esnaf Dayağı!

22 Kasım Çarşamba günü saat 13.00 sıralarında Hürriyet Mahallesi’nde meydana gelen olayda kendisini kimsesiz çocuklar yararına kurulan bir vakıf çalışanı olarak tanıtan bir kişi, iş yerlerini dolaşarak para topladı.

Cadde üzerinde bulunan bir tatlıcı dükkanına gelen kişi, burada iş yeri sahibi Mücahit Eker’den para yardımı talebinde bulundu. İş yeri sahibi Eker, talebe olumsuz yanıt verdi.

ÖLÇÜ ALDIĞI SIRADA TACİZ ETTİ

İddiaya göre, Eker’e hafta sonları tekstil işiyle uğraştığını, kendisine eşofman yapabileceğini söyledi. Mücahit Eker’in ölçülerini alan kişi iddiaya göre, ölçü aldığı sırada Eker’e tacizde bulundu.

YAKALADIKTAN SONRA DARP ETTİ

Eker’in tepki göstermesi üzerine şüpheli, iş yerinden koşarak çıktı ve kaçmaya çalıştı. Peşinden koşan Mücahit Eker, bu kişiyi yakalayarak, darbetti. Eker yakaladığı şüpheliyi yumruk vurarak yere düşürdü. Çevredeki vatandaşlar araya gidi. Dayak yiyen kişi hızla kaçarak uzaklaştı.

“BAŞIMA İLK DEFA BÖYLE BİR ŞEY GELİYOR”

Yaşanan o anlar ise saniye saniye kameraya yansırken, o anları anlatan iş yeri sahibi Mücahit Eker, “Eliyle, koluyla taciz etmeye çalışırken ben de engel oldum. El kol hareketi yapmaya ve fiziki temas kurmaya çalıştı. Ben de engel oldum. İçeride iki tane kendisine vurdum. Kaçarken de bir iki tane daha vurdum. Bir yumrukla yere serdim. Zaten onda sonra bıraktım. Başıma ilk defa böyle bir şey geliyor” dedi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x